Ramiel Bydgoszcz 3:1 GKS Gryf II Sicienko
AiKP Casimirus Bydgoszcz 0:6 Vittra Kusowo

MOKS Piaski Bydgoszcz   LKS Nowy Dwór - Bogmar Ostromecko
Bydgoszcz, boisko ze sztuczną nawierzchnią (Zawisza Bydgoszcz)

2010-10-24, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

7' - pierwsza bramka dla Piasków. Widziński faulowany 20 metrów od bramki rywala. Do wykonania rzutu wolnego podchodzi Karol Nalazek i ładnym uderzeniem wyprowadza gospodarzy na prowadzenie. 1:0

27' - po podaniu Badaczewskiego bramkę mocnym uderzeniem po ziemi zdobywa Ariel Płoch. 2:0

37' - rzut w wolny dla Piasków; Karol Nalazek idealnie dośrodkowuje na głowę Ariela Płocha, który umieszcza piłkę w siatce. 3:0

41' - żółta kartka dla Nalazka

46' - koniec pierwszej połowy. Piaski wygrywają 3:0

52' - rajd lewą stroną boiska Topolewskiego zakończony ładną bramką tego samego zawodnika. 4:0

60' - z boiska schodzi Topolewski, w jego miejsce wchodzi Robert Modrakowski

66' - złe podanie do bramkarza, następie błąd bramkarza Piasków i Ostromecko strzela bramkę. 4:1

67' - fatalne zachowanie obrony i kolejna bramka dla Ostromecka! 4:2

68' - całkowicie rozkojarzony blok defensywny popełnia kolejny fatalny błąd a Ostormecko strzela bramkę kontaktową! 4:3

70' - z boiska schodzi Nalazek, wchodzi Krzysztof Kuziemski

75'  - schodzi Batka, wchodzi Dawid Rogowski

76' - bramkę zdobywa drużyna Piasków! Po podaniu Płocha na wolną pozycję wychodzi Rafał Badaczewski, który przebiega z piłką 30 metrów i uderza przy słupku. 5:3

78' - po idealnym dośrodkowaniu Fussa, Ariel Płoch zdobywa piękną bramkę głową! 6:3

80'  - ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Drost, wchodzi Bartosz Rogowski

92' - koniec spotkania! Piaski wygrywają z drużyną LKS Nowy Dwór/Bogmar Ostromecko 6:3!

9. kolejka, B-Klasa, grupa: Bydgoszcz III
2010-10-24, Bydgoszcz, 14:00