Ramiel Bydgoszcz 3:1 GKS Gryf II Sicienko
AiKP Casimirus Bydgoszcz 0:6 Vittra Kusowo

M-GLKS Tarpan Mrocza   MOKS Piaski Bydgoszcz
Mrocza

2010-10-17, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy. Tarpan częściej utrzymywał się przy piłce, stwarzał większe zagrożenie bramce przeciwnika. W 35. minucie z boiska zdjęty został Michał Topolewski, którego zastąpił wracający po kontuzji Rafał Badaczewski. Niestety w 40. minucie meczu gospodarze zdobywają bramkę dającą prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nic szczególnego już się nie wydarzyło.

W przerwie meczu drużyna Piasków przeszła na ustawienie z dwoma napastnikami. Dokonane zostały dwie zmiany. Bartosza Rogowskiego zastąpił Krzysztof Kuziemski a Roberta Modrakowskiego Paweł Widziński.

Gra zespołu Piasków w drugiej połowie wyglądała zdecydowanie lepiej. Tym razem to zawodnicy Piasków częściej utrzymywali się przy piłce i zacięcie atakowali. W 60. minucie udało się wyrównać – Paweł Widziński, uderzeniem w okienko zdobywa bramkę. W 65. minucie Marcina Zgórskiego na boisku zastępuje Dawid Rogowski. Gospodarze nastawili się na kontrataki i niestety jeden z nich okazał się skuteczny. W 83. minucie meczu po ostrym starciu na murawie leżał Dawid Fuss, zawodnicy Tarpana kontynuowali  jednak akcję i bardzo szybkim podaniem i uderzeniem z pierwszej piłki pokonali bramkarza Piasków. Do końca meczu goście ofiarnie próbowali doprowadzić do remisu jednak bezskutecznie. Wynik końcowy 2:1 dla Tarpana.

8. kolejka, B-Klasa, grupa: Bydgoszcz III
2010-10-17, Bydgoszcz, 15:00