Piaski Bydgoszcz - Tarpan Mrocza 2:1 (2:1)

• autor: michuzara, 2011-05-28 20:32

Drużyna Piasków rozegrała bardzo dobry mecz i pokonała Tarpana Mrocza 2:1. Wynik powinien być znacznie wyższy jednak nie udało się wykorzystać kilku stuprocentowych sytuacji jakie stworzyła sobie drużyna gospodarzy.

2011-05-01, Bydgoszcz, 16:00

MOKS Piaski Bydgoszcz - M-GLKS Tarpan Mrocza
Bramki dla MOKS:
1:0 Płoch  25'
2:1 Płoch 40'

Skład: Mróz - Fuss, Drost, Zgórski (90' Florek), Należyty (35' Topolewski), Widziński - Strzałkowski (60' Batka), Przybyłowski, Nalazek, Retlewski (80' Rałło) - Płoch

Pierwsza bramka dla Piasków padła w  25. minucie meczu. Idealne dośrodkowanie Retlewskiego z lewej strony, piłkę opanował Płoch i pewnie uderzył pod poprzeczką.

W 30. minucie spotkania Piaski tracą samobójczą bramkę. Dośrodkowanie zawodnika gości z prawego skrzydła i pechowa interwencja Należytego - piłka odbija się od słupka i wpada do bramki.

W 40. minucie spotkania Piaski wychodzą na prowadzenie po prostopadłym podaniu Przybyłowskiego do Płocha. Napastnik Piasków otrzymał piłkę w "uliczkę", obrońcy Tarpana okazali się zbyt wolni i Ariel pewnie umieścił piłkę w bramce uderzeniem tuż przy słupku.

Pod koniec pierwszej połowy idealną sytuacje miał Retlewski. Minął bramkarza jednak nieczysto trafił w piłkę i obrońca gości zdołał wybić ją z linii bramkowej.

W drugiej połowie Tarpan Mrocza nie stworzył sobie żadnej poważnej okazji do wyrównania, za to drużyna Piasków miała 3 stuprocentowe sytuacje. Dwukrotnie brakowało precyzji Retlewskiemu w wykończeniu akcji, doskonałą okazję miał także Batka jednak i jego uderzenie zdołał obronić bramkarz.