Tartak Wudzyn 7:0 PSS Victoria Bydgoszcz
WKS Olimpia Wtelno 3:0 LZS Kozielec - Suponin
MOKS Piaski Bydgoszcz 4:1 P - LUKS Victoria Niemcz
Ramiel Bydgoszcz 3:1 GKS Gryf II Sicienko
AiKP Casimirus Bydgoszcz 0:6 Vittra Kusowo

Aktualności

Piaski Bydgoszcz - Łokietek Wierzchucin Król. 3:0 (0:0)

• autor: michuzara, 2011-04-09 19:39

Relacja z meczu

Pierwsza połowa meczu w wykonaniu Piasków była beznadziejna. Bardzo szybkie zmiany uspokoiły grę i sprawiły, że zawodnicy zaczęli myśleć o tym żeby zacząć grać w piłkę. To tyle odnośnie pierwszej części meczu.

Druga połowa to zupełnie inna drużyna Piasków. Zespół był nieźle zorganizowany taktycznie, wiedział co chce osiągnąć w tym meczu i konsekwentnie dążył do strzelenia bramki pamiętając przy tym o dobrej grze obronnej. W 55. minucie spotkania niepilnowany Floraszak ładnie zagrał "w uliczkę" do Topolewskiego, który pewnie umieścił piłkę w siatce. Druga bramka dla Piasków to akcja z 70. minuty meczu. Uderzenie z rzutu wolnego Karola Nalazka odbija bramkarz gości a we właściwym miejscu znalazł się Ariel Płoch, który bezlitośnie wykorzystał błąd bramkarza Łokietka i uderzeniem głową podwyższył prowadzenie. W 73. minucie spotkania w idealnej sytuacji do strzelenia gola znalazł się Retlewski jednak fatalnie przestrzelił. 2 minuty później Drost posłał prostopadłą piłkę za obrońców, Adam Retlewski wyprzedził defensorów Łokietka, znalazł się w sytuacji sam na sam i ustalił wynik meczu na 3:0 tym samym rehabilitując się za wcześniejsze pudło. Drużyna Piasków wykazała się w tym meczu bardzo dobrą skutecznością zarówno w ataku jak i w obronie. Łokietek miał kilka swoich sytuacji jednak bardzo dobrze po raz kolejny bronił Wojciech Mikołajewski. Pewne i zasłużone zwycięstwo Piasków Bydgoszcz.

13. kolejka, B-Klasa, grupa: Bydgoszcz III
2011-04-09, Bydgoszcz, 16:00

MOKS Piaski Bydgoszcz - LZS Łokietek Wierzchucin Król.
3:0 (0:0)
Bramki dla MOKS:
1:0 Topolewski 55'
2:0 Płoch 70'
3:0 Retlewski 75'

Skład: Mikołajewski - Fuss (35' Topolewski), Tobolski, Rogowski B., Langer (25' Floraszak) - Strzałkowski (85' Florek), Nalazek (ż), Przybyłowski, Drost, Retlewski - Płoch