Tartak Wudzyn 7:0 PSS Victoria Bydgoszcz
WKS Olimpia Wtelno 3:0 LZS Kozielec - Suponin
MOKS Piaski Bydgoszcz 4:1 P - LUKS Victoria Niemcz
Ramiel Bydgoszcz 3:1 GKS Gryf II Sicienko
AiKP Casimirus Bydgoszcz 0:6 Vittra Kusowo

Aktualności

Fala Świekatowo - Piaski Bydgoszcz 3:0 (1:0)

• autor: michuzara, 2011-04-03 19:28

Relacja ze spotkania

Pierwszy mecz rundy wiosennej rozpoczął się dla Piasków źle. Już w 5. minucie spotkania sędzia główny podyktował rzut karny za bardzo wątpliwy faul Karola Nalazka. Mikołajewskiemu nie udało się obronić uderzenia i Fala prowadziła 1:0.  Cofnięta drużyna Piasków nastawiona na kontrataki miała okazję na szybkie wyrównanie. Ariel Płoch otrzymał idealne prostopadłe podanie od Adama Retlewskiego, minął bramkarza jednak nie udało mu się skierować piłki do pustej bramki. Do przerwy 1:0 dla Fali Świekatowo.

Druga połowa rozpoczęła się od ataku gości. Drużyna Piasków częściej niż było to w pierwszej połowie posiadała piłkę, starała się konstruować ataki pozycyjne. Niestety drugą bramkę zdobyli gospodarze - po kapitalnym podaniu Szatkowskiego ładną bramkę zdobył Górski. Bramka na 3:0 rozwiała wątpliwości kto w tym meczu był lepszy. Piaski były bliskie zdobycia honorowego trafienia, gdy bramkarz odbił bardzo silne uderzenie Retlewskiego, jednak biegnącego do piłki znajdującej się przed pustą bramką Należytego w ostatniej chwili uprzedził obrońca gospodarzy.

12. kolejka, B-Klasa, grupa: Bydgoszcz III
2011-04-03, Świekatowo, 15:00
LZS Fala Świekatowo - MOKS Piaski Bydgoszcz
3:0 (1:0)

Skład: Mikołajewski - Strzałkowski, Tobolski (ż), Rogowski B., Należyty - Batka (80' Szulc), Przybyłowski (46' Drost), Retlewski, Nalazek (75' Kuziemski), Topolewski (65' Langer) - Płoch