Fala Świekatowo - Piaski Bydgoszcz 3:0 (1:0)

• autor: michuzara, 2011-04-03 19:28

Relacja ze spotkania

Pierwszy mecz rundy wiosennej rozpoczął się dla Piasków źle. Już w 5. minucie spotkania sędzia główny podyktował rzut karny za bardzo wątpliwy faul Karola Nalazka. Mikołajewskiemu nie udało się obronić uderzenia i Fala prowadziła 1:0.  Cofnięta drużyna Piasków nastawiona na kontrataki miała okazję na szybkie wyrównanie. Ariel Płoch otrzymał idealne prostopadłe podanie od Adama Retlewskiego, minął bramkarza jednak nie udało mu się skierować piłki do pustej bramki. Do przerwy 1:0 dla Fali Świekatowo.

Druga połowa rozpoczęła się od ataku gości. Drużyna Piasków częściej niż było to w pierwszej połowie posiadała piłkę, starała się konstruować ataki pozycyjne. Niestety drugą bramkę zdobyli gospodarze - po kapitalnym podaniu Szatkowskiego ładną bramkę zdobył Górski. Bramka na 3:0 rozwiała wątpliwości kto w tym meczu był lepszy. Piaski były bliskie zdobycia honorowego trafienia, gdy bramkarz odbił bardzo silne uderzenie Retlewskiego, jednak biegnącego do piłki znajdującej się przed pustą bramką Należytego w ostatniej chwili uprzedził obrońca gospodarzy.

2011-04-03, Świekatowo, 15:00
LZS Fala Świekatowo - MOKS Piaski Bydgoszcz

Skład: Mikołajewski - Strzałkowski, Tobolski (ż), Rogowski B., Należyty - Batka (80' Szulc), Przybyłowski (46' Drost), Retlewski, Nalazek (75' Kuziemski), Topolewski (65' Langer) - Płoch

autor: ~Prezes 2011-04-03 21:33:59

avatar Panowie macie ciekawy zespół, przewiduję ze 25pkt. jest w waszym zasiegu. Życzę powodzenia, pozdrowienia dla Prezesa Medarda.

autor: ~anonim 2011-04-03 21:41:54

avatar Ładne fotki, przyjemność grać na takim obiekcie. Teraz przeciwnicy Fali nie moga złego słowa powiedziec na stan murawy.

autor: giovanni 2011-04-08 18:50:05

Profil giovanni w Futbolowo no bez obrazy Prezes ale my liczymy na trochę więcej. 25 pkt to tylko 12 na wiosne czyli 4 zwycięstwa. mierzymy wyżej ale jak będzie czas pokaże