Tartak Wudzyn 7:0 PSS Victoria Bydgoszcz
WKS Olimpia Wtelno 3:0 LZS Kozielec - Suponin
MOKS Piaski Bydgoszcz 4:1 P - LUKS Victoria Niemcz
Ramiel Bydgoszcz 3:1 GKS Gryf II Sicienko
AiKP Casimirus Bydgoszcz 0:6 Vittra Kusowo

Aktualności

FIT-MAX Kusowo - Piaski Bydgoszcz 4:3 (0:2)

• autor: michuzara, 2012-09-05 20:15

Pechowa porażka Piasków.

Drużyna Piasków wystąpiła w meczu z FIT-MAXem Kusowo bez trzech podstawowych zawodników jednak kadra naszej drużyny jest na tyle duża, że nie było to problemem.

Pierwsza połowa spotkania wygrana przez Piaski i nie tylko wynik o tym świadczy (2:0 dla Piasków do przerwy). W pierwszej części meczu Piaski wygrały walkę w środku pola, zespół był lepiej zorganizowany od przeciwnika. Pierwsza bramka dla bydgoszczan padła po perfekcyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Kliszewskiego. Druga bramka to faul na Kliszewskim w polu karnym i rzut karny, którego na bramkę zamienił Krzysztof Marek.

W drugiej części spotkania drużyna Piasków nie potrafiła poradzić sobie z kilkoma zawodnikami rywala, którzy wygrali to spotkanie dla FIT-MAXu. Senkowski, Januszkiewicz oraz przede wszystkim Marciniak siali spustoszenie w naszej formacji defensywnej. FIT-MAX Kusowo zmiażdzył Piaski w drugiej połowie o czym świadczy strzelenie 4 bramek. Mimo tego mecz można było jeszcze zremisować - bramkę na 3:4 ponownie z rzutu wolnego strzela Kliszewski. Ostatnia minuta spotkania to ładna akcja Belińskiego, po której uderzał Marek jednak piłkę z linii bramkowej wybił obrońca przeciwnika.

Reasumując - zbyt dużo pecha, zbyt dużo popełnionych błędów, zbyt dużo argumentów po stronie kilku zawodników FIT-MAXu.

2. kolejka, B-Klasa, grupa: Bydgoszcz III